Львівський притулок «Домівка врятованих тварин» зміг виплатити свої борги і тепер зможе продовжити діяльність, повідомляє благодійна організація у Facebook-публікації.
Сума боргу складала 833 тисяч гривень, яку притулок вже виплатив. Із зібраних коштів залишилося ще 316 тисяч гривень.
«Ми змогли закрили борги. Корм для хижих 79 500 грн. Риба 27 000 грн. Заробітна плата 152 000 грн (готівка). Вивіз сміття 24 000 грн (готівка). Борг в клініці 260 000 грн. Ветеринар коні 15 000 грн. Обробка 42 000 грн. Газоблок 167 500 грн. Сіно 66 000 грн (готівка). А ще ми змогли придбати трохи матеріалів для вольєрів, а це така потрібна штука. Купили дошки на 300 000 тис. грн. Та вибурили 2 свердловини (давно в цьому була потреба) 86 900 грн (готівка)» – йдеться у повідомленні організації.
Нагадаємо, що 25-26 травня у «Домівці врятованих тварин» провели благодійний ярмарок, на якому зібрали близько 300 тисяч гривень на потреби притулку. Також під час засідання комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради депутати виділили притулку 400 тисяч гривень. Решту пожертв люди робили індивідуально.





