1 березня на Львівщині продовжили 50% знижку, завдяки якій пасажири приміських та міжміських автобусів Львівської області можуть економити на проїзді.
Про це повідомили на сторінці Smart ticket technology у Facebook.
До 1 квітня 2024 року при безготівковій оплаті проїзду Visa-карткою пасажири платитимуть лише півціни.
Щоб скористатися знижкою:
- Оплачуйте проїзд Visa-карткою (або іншим ґаджетом з NFC) через валідатор.
- Система автоматично врахує знижку 50%.
- Зафіксувати місце висадки, повторно приклавши картку до валідатора при виході (в області діє різна тарифна сітка, тому система списує кошти за відстань).
Зауважте, що однією банківською карткою (або іншим пристроєм з функцією NFC) можна оплатити проїзд лише для одного пасажира за раз.





