17 листопада о 14:00 на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбудеться акція-нагадування про військовополонених Маріупольського гарнізону, всіх полонених та безвісти зниклих. Про це повідомила Спільнота львівських родин гарнізону «Маріуполь».
Усіх охочих запрошують підтримати акцію. Захід організовують родини військовополонених.





