2 листопада у Львові пройде акція-нагадування про військовополонених Маріупольського гарнізону, всіх полонених та зниклих безвісти.
Про це повідомляє спільнота Львівських родин гарнізону Маріуполь.
Зустріч учасників відбудеться біля памʼятника Тарасові Шевченку, в неділю о 13.00.
Усіх небайдужих запрошують долучитись до акції.
Організаторами є родини військовополонених.





