Після завершення ремонту водогону у Домажирі під час наповнення системи водою трапилась аварія біля села Кожичі — на цьому напрямку проводять водозабір для споживачів Залізничного та Шевченківського районів, повідомили у Львівводоканалі.
Через пошкодження водопроводу впав тиск у мережі, внаслідок чого припинили забір води. Тривають ремонтні роботи, водопостачання відновлять орієнтовно опівночі 24 жовтня.
Підвезення води доступне за такими адресами:
- с. Рудно, вул. Грушевського, 56;
- с. Рудно, вул. Джерельна, 3;
- вул. Б. Міхновських, 33;
- вул. Повітряна, 92;
- с. Рясне-Руське, вул. Наукова, 2;
- вул. О. Степанівни, 50;
- вул. Золота, 26;
- вул. Шевченка, 60.
Місткості для набирання води доступні тут:
- вул. Роксоляни, 57;
- вул. Широка, 68-а;
- вул. Шевченка, 386-а;
- вул. Шевченка, 348-а.
Нагадаємо, що 22 жовтня на магістральному водогоні біля села Домажир відбулася аварія. Через це у кількох районах Львова добу не було води.







