До Львівської міської ради жителі навколишніх будинків, розташованих біля нововідкритої клініки «Аксіома Медікал» на вул. Городоцькій, надіслали кілька звернень, пов’язаних з розташуванням медзакладу. Місцеві жителі стверджують, що клініка, де надають послуги з лікування та реабілітації від залежностей. Про це повідомив Євген Бойко, керуючий справами виконавчого комітету ЛМР.
Також він опублікував у дописі відео, наголосивши, що мешканці будинків на вул. Городоцькій протягом тижня фіксують таку ситуацію біля закладу, який нещодавно відкрили. «Люди звертають увагу на те, що заклад розташований поруч із житловою забудовою, дитячим майданчиком, дитячим садком та церквою, а прибудинкова територія фактично стала місцем очікування і перебування відвідувачів клініки», — написав Євген Бойко.
Міський голова Андрій Садовий скерував зверення до Міністерства охорони здоров’я та Головного управління Національної поліції у Львівській області з проханням забезпечити заходи безпеки для місцевих жителів, перевірити законність діяльності закладу та дотримання ним усіх вимог законодавства та переглянути підходи до розміщення подібних закладів поруч із житловою забудовою та громадськими просторами.
Нагадаємо, що у лікарні МВС планують провести ремонт в укритті та підвальних приміщеннях. Вартість робіт становить понад 12 млн грн.





