У Львові відбудеться акція-нагадування про військовополонених та зниклих безвісти

22 лютого у Львові знову пройде акція-нагадування про військовополонених Маріупольського гарнізону, всіх полонених та зниклих безвісти.

Про це повідомляє Спільнота Львівських родин гарнізону Маріуполь.

Зустріч учасників відбудеться біля памʼятника Тарасу Шевченку, в суботу о 13.00. 

Усіх небайдужих запрошують долучитись до акції. Організаторами є родини військовополонених.

Total
0
Shares