2 листопада у Львові пройшла акція-нагадування про військовополонених Маріупольського гарнізону, всіх полонених та зниклих безвісти.


Про заплановані акції у Львові повідомляють на сторінках спільноти Львівських родин гарнізону Маріуполь у соцмережах.













