Мальський чи Коропецький?

На керівника фіскальної служби Львівщини із 16 кандидатів претендують двоє

На посаду начальника Головного управління Державної фіскальної служба у Львівській області претендують двоє осіб.
Рада з кадрових питань ДФС України відібрала із 16 кандидатів, які брали участь у конкурсі на цю посаду, Маркіяна Мальського та Михайла Коропецького. Про це повідомив заступник керівника Народної Самооборони Львівщини Юрій Мартинюк.
Із його слів, відбір кандидатів відбувався в декілька етапів. Спершу кожен із претендентів мав пройти співбесіду, на якій йому ставили як професійні, так і питання особисті. Така співбесіда була відкритою – на ній були присутні представники громадськості. Далі кадрова рада вже за зачиненими дверима обрала з усіх кандидатів двох. Один із претендентів має юридичну та економічну освіту, другий – технічну.
Хто очолить Головне управління ДФС у Львівській області, має вирішити т.в.о. голови ДФС Максим Мокляк, інформує tvoemisto.tv. Опісля обрана кандидатура має бути погоджена з очільником Львівщини Олегом Синюткою.
Відкритий конкурс на цю посаду варто вважати перемогою громадськості, акцентує Мартинюк. Активісти й надалі збираються стежити за цим питанням, зокрема, домагатимуться пояснень, чому була обрана саме та чи інша кандидатура з двох.

Маркіян Мальський народився в 1984 р., закінчив юридичний факультет ЛНУ ім. І. Франка, кандидат юридичних наук, вчився в Інституті світової торгівлі у Швейцарії (магістр міжнародного права та економіки), Стокгольмському університеті у Швеції (міжнародний комерційний арбітраж, магістр права), ЛНУ ім. І. Франка (магістр міжнародних економічних відносин). Із 2010 р. Мальський очолює практику альтернативного вирішення спорів у компанії Arzinger. 
Михайло Коропецький народився в 1958 р. Освіта вища технічна – радіоінженер. У 1980 р. закінчив Львівський політехнічний інститут. Нині – гендиректор ТзОВ “Спільне підприємство “СІГМА” та перший заступник голови Ради підприємців у Львівській області.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4226 / 3.97MB / SQL:{query_count}