Тепер повернутися з СЗЧ можна через «Армія+»

Міністерство оборони України запустило новий механізм повернення на службу після самовільного залишення частини (СЗЧ). Тепер подати рапорт на повернення та обрати новий підрозділ можна через застосунок «Армія+».

Про це повідомив міністр оборони Михайло Федоров.

За його словами, це частина реформи військової служби, яка передбачає оновлення умов контрактів, визначення чітких термінів служби, збільшення виплат та спрощення процедур для військових.

Скористатися новим алгоритмом можуть військові, щодо яких факт СЗЧ зафіксували до 12 червня 2026 року. Наразі сервіс доступний для військових Збройних сил України та Державної спеціальної служби транспорту. Для бійців Національної гвардії функція має запрацювати найближчим часом.

Щоб повернутися на службу через «Армія+», військовому потрібно:

  • отримати повідомлення у профілі «Армія ID» про зафіксовану відсутність на службі;
  • у розділі «Сервіси» подати рапорт на повернення після СЗЧ;
  • обрати нову військову частину, напрям служби та зазначити свій досвід;
  • пройти перевірку документів, після чого представники обраного підрозділу зв’яжуться з військовим;
  • після погодження отримати статус «У дорозі», який дає п’ять днів для прибуття до нового місця служби.

У Міноборони зазначають, що мета програми – створити можливість для мотивованих військових повернутися і застосувати свій досвід у підрозділах, де їхні навички найбільше потрібні.

Total
0
Shares