Військовим на Львівщині повністю компенсують відсотки за програмою «єОселя»

На Львівщині військовослужбовці та працівники силових структур можуть отримати житло за програмою «єОселя» без сплати відсотків за кредитом. Пільгову ставку у 3% річних для них компенсують коштом обласного бюджету.

У області вже 1,5 тисячі родин військових і силовиків скористались можливістю придбати власне житло на безвідсоткових умовах.

Загалом державна програма доступного іпотечного кредитування «єОселя», передбачає кредити під 3% або 7% річних залежно від категорії позичальників.

Від початку роботи програми понад 1,7 тисячі жителів Львівської області оформили іпотечні кредити на загальну суму понад 3,3 млрд грн. Лише з початку 2026 року мешканці регіону отримали 344 кредити на понад 749 млн грн.

Total
0
Shares