У Львові на знак жалоби за загиблими внаслідок масованої російської атаки на Київ приспустили державний прапор на Ратуші. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.
Нагадаємо, що держава-агресорка спочатку застосовувала значну кількість БПЛА для перевантаження ППО України та ураження цивільних об’єктів. Після цього Київ атакували балістичними ракетами.
Внаслідок удару по столиці загинули 24 людини, серед яких троє дітей. Ще 48 осіб дістали поранення, зокрема двоє дітей.








