23 лютого «Океан Ельзи» презентував свою нову пісню «Відповідь». Вона стала першою сольною роботою групи з 2022 року. Це пісня про пам’ять, біль, вдячність та складний шлях до перемоги. Про це на своїй сторінці написав фронтмен гурту Святослав Вакарчук.
До запису пісні долучили хор та оркестр Українського радіо. У кліпі ними диригував Мілош Єліч, клавішник «Океану Ельзи». Остання сольна пісня гурту «Квіти мінних зон» вийшла у липні 2022 року.
Нагадаємо, що американський продюсер запустив подкаст про українську культуру.








