У Львівському палаці мистецтв відкриють фотовиставку «Природна велич Бойківщини»

Фото: artpalace.lviv

У вівторок, 15 квітня, о 14:00 у Львівському палаці мистецтв презентують фотовиставку «Природна велич Бойківщини» відомого фотомитця Анатолія Ковальського.

Експозиція складається з 45 світлин, які розкривають природу національного природного парку «Бойківщина».

Автор проєкту – Анатолій Ковальський, голова ГО «Зелена планета-Крим», член The Royal Photographic Society of Great Britain та Національної Спілки фотохудожників України. 

Нагадаємо, що на площі Ринок, 2, відбудеться «Великодня пошта 2025», де охочі можуть відвідати майстер-класи з писанкарства.  

Total
0
Shares