У вівторок, 15 квітня, о 14:00 у Львівському палаці мистецтв презентують фотовиставку «Природна велич Бойківщини» відомого фотомитця Анатолія Ковальського.
Експозиція складається з 45 світлин, які розкривають природу національного природного парку «Бойківщина».
Автор проєкту – Анатолій Ковальський, голова ГО «Зелена планета-Крим», член The Royal Photographic Society of Great Britain та Національної Спілки фотохудожників України.
Нагадаємо, що на площі Ринок, 2, відбудеться «Великодня пошта 2025», де охочі можуть відвідати майстер-класи з писанкарства.






