Вибори ректора в університеті ветеринарної медицини: кандидати

Фото: Львівський університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Ґжицького

20 травня у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Степана Ґжицького проведуть вибори на ректора. На посаду претендують двоє кандидатів, вказано на сайті вишу.

Зокрема, це Іван Парубчак, який є виконувачем обов’язків ректора з вересня 2023 року. Працює в університеті з 2015-го, раніше був радником першого заступника голови Львівської обласної ради з соціально-гуманітарних питань (2002 — 2007 роки). Також протягом 2007 — 2014 років викладав у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького, був заступником завідувача кафедри філософії та економіки.

Другий кандидат — Руслан Пеленьо, який працює у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Степана Ґжицького з 2001 року, одразу після закінчення навчання. У 2020-ому здобув наукове звання професора, є автором понад 160 наукових і навчально-методичних праць.

Руслан Пеленьо та Іван Парубчак. Фото: Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Степана Ґжицького

Нагадаємо, що за результатами виборів ректоркою Національного університету «Львівська політехніка» обрали Наталію Шаховську, а Львівський національний університет ім. Івана Франка очолить Роман Гладишевський.

Total
0
Shares