З 25 лютого 2025 року Київстар планує відключити мережу 3G у Львові та інших населених пунктах, повідомили на офіційному сайті оператора.
Зміни пов’язані зі зростанням швидкості та якості мобільного інтернету 4G в середньому на 40%. Також всього 5% клієнтів Київстару користуються 3G.
Серед інших міст та регіонів, у яких вимкнуть цей тип мережі:
- Львівський регіон;
- Жовква;
- Винники;
- Сміла;
У Смілі зміни відбудуться дещо пізніше, ніж в інших населених пунктах – 28 січня 2025 року.
Дізнатися, як перейти на технологію 4G можна за посиланням.
Нагадаємо, що Львів стане першим містом, у якому тестуватимуть нову мережу 5G.








