У лютому 2025 року Київстар вимкне мережу 3G у Львові

Фото: Львівське комунальне підприємство “Зелений Львів”

З 25 лютого 2025 року Київстар планує відключити мережу 3G у Львові та інших населених пунктах, повідомили на офіційному сайті оператора.

Зміни пов’язані зі зростанням швидкості та якості мобільного інтернету 4G в середньому на 40%. Також всього 5% клієнтів Київстару користуються 3G.

Серед інших міст та регіонів, у яких вимкнуть цей тип мережі:

  • Львівський регіон;
  • Жовква;
  • Винники;
  • Сміла;

У Смілі зміни відбудуться дещо пізніше, ніж в інших населених пунктах – 28 січня 2025 року.

Дізнатися, як перейти на технологію 4G можна за посиланням.

Нагадаємо, що Львів стане першим містом, у якому тестуватимуть нову мережу 5G.

Total
0
Shares