У Львові пройде Кубок міста з кінного спорту: вхід для глядачів вільний

У Львові з 27 до 30 травня відбудеться Відкритий кубок міста з кінного спорту “Equestrian Lviv Open Cup”. Змагання проходитимуть на вул. Стрийській, 119 щодня з 10:00 до 15:30, а вхід для глядачів буде вільним.

Учасники змагатимуться у двох олімпійських дисциплінах: 27-28 травня проходитимуть виступи з виїздки, а 29 та 30 травня – з конкуру.

Також для гостей підготують костюмовану шоу-програму, яка поєднає спортивні виступи та творчі образи вершників. Окремою частиною заходу стане показовий виступ ветерана війни та захисника України, який свого часу розпочав займатися кінним спортом саме у «Буревіснику».

Total
0
Shares