У Львові демонтували центральний вхід меморіалу «Пагорб Слави»

Фото: Ігор Зінкевич

27 травня, у Львові демонтували парадний вхід до радянського меморіалу «Пагорб Слави» на вулиці Пасічній. Про це повідомив керуючий справами виконкому Львівської міської ради Євген Бойко.

За його словами, частину елементів меморіалу планують передати до музею «Територія Терору» як історичні експонати.

Фото: Ігор Зінкевич

Нагадаємо, що Львівська міська рада отримала дозвіл на перенесення історичної пам’ятки місцевого значення – меморіального комплексу «Пагорб Слави».

Total
0
Shares