19 лютого розпочалась японсько-українська конференція з питань відбудови України. Головна ціль для Львова – новий хірургічний корпус Unbroken, повідомив міський голова Андрій Садовий.
Особливість проєкту в тому, що будуть використані українські матеріали та японські технології.
Львівська делегація вже уклала меморандуми про співпрацю з Panasonic, Sojitz та Nippon Koei.
Нагадаємо, що у реабілітаційному центрі Unbroken тривають групові заняття з фізичної терапії для поранених воїнів, які розробила фізична терапевтка Роксоляна Шміло.







