Львів очікує на допомогу Японії у будівництві хірургічного корпусу Unbroken

Фото: Андрій Садовий

19 лютого розпочалась японсько-українська конференція з питань відбудови України. Головна ціль для Львова – новий хірургічний корпус Unbroken, повідомив міський голова Андрій Садовий.

Особливість проєкту в тому, що будуть використані українські матеріали та японські технології.

Львівська делегація вже уклала меморандуми про співпрацю з Panasonic, Sojitz та Nippon Koei.

Нагадаємо, що у реабілітаційному центрі Unbroken тривають групові заняття з фізичної терапії для поранених воїнів, які розробила фізична терапевтка Роксоляна Шміло.

Total
0
Shares