Міністерство оборони спільно з Генеральним штабом запускають бета-тестування спрощених переведень, яке триватиме до 24 вересня. На першому етапі така програма працюватиме у межах 16 та 19 армійських корпусів ЗСУ. Про це написав міністр оборони Михайло Федоров.
Подати рапорт на переведення в межах одного корпусу можуть військовослужбовці рядового та сержантського складу, які проходять службу у визначених корпусах, не обіймають офіцерських посад і не перебувають у СЗЧ.
Які етапи проходять у застосунку «Армія+»:
- подання рапорту з електронним підписом;
- відстеження статусу розгляду;
- отримання рішення та розʼяснень у застосунку.
Нагадаємо, що у Львові запустили застосунок MISTO, в якому є карта укриттів, можна записатися на прийом до ЦНАПів, відстежувати рух громадського транспорту та оплачувати паркування на міських майданчиках.







