Доставлення відправлень у поштомати почали здійснювати вночі. Зокрема, така послуга доступна у таких містах, як Київ, Львів, Одеса, Дніпро і Полтава. Про це повідомили у соцмережах «Нової пошти».
Раніше у компанії дозволили використовувати поштомати як камери зберігання. Також у межах співпраці «Нової пошти» зі спортивним брендом Puma на популярних бігових маршрутах Києва та Львова встановили камери схову, де на час пробіжки можна заховати особисті речі. У Львові такі камери є у Стрийському парку.
Нагадаємо, що до кінця року «Нова пошта» планує припинити техпідтримку свого старого застосунку.








