Пасажири автобусів скаржаться на вимкнені кондиціонери. Управління транспорту ЛМР перевіряє роботу кондиціонерів на маршрутах. Про це повідомив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови.
Також він зазначив, що в частині автобусів не передбачені кондиціонери, проте якщо вони є в салоні, то повинні працювати. Якщо він вимкнений або несправний — перевізник нестиме відповідальність, зокрема у вигляді штрафів.
Зокрема, під час перевірки такі випадки виявили у автобусах на маршрутах №23, №51, №53 та №84. Якщо кондиціонер вимкнений, можна залишити повідомлення на «Гарячій лінії Львова» за номером 15-80.
Нагадаємо, що автобусний маршрут №9 продовжать до Сорок-Львівських.





