Депутатський рейтинг

Визначено та нагороджено найактивніших депутатів Львівської міської ради

Визначено та нагороджено найактивніших депутатів Львівської міської ради

У Львові Український фонд “Громадська думка”, інформаційне агентство “Медіастар” та газета “Львівська Пошта” визначили найактивніших депутатів Львівської міської ради, до рейтингу потрапили 15 обранців. Нагородження відбулося у ресторані “Прага”. 

Окреме місце посів секре­тар Львівської міської ради Василь Павлюк, якому присвоїли звання “Найкращого секретаря Львівської міської ради”. “Потрібно якомога більше проводити таких зустрічей, адже тільки у спілкуванні ми знайдемо зернину правди. Чи я гірший, чи кращий – покаже час. Якщо залишусь на посаді до 2015 року, лише тоді зможу сказати, чи я добре пропрацював, чи ні”, – каже Василь Павлюк. 

Найкращих депутатів тра­диційно визначали у форматі експертного опитування у  трьох категоріях: найактивніші депутати (за кількістю виступів, запитів, участю у теле- та радіопрограмах, присутністю на шпальтах газет), найкращі нормотворці (за кількістю підготовлених ухвал та проектів Львівської міськради), найпопулярніші депутати (за рівнем харизми і довіри). 

П’ятеро народних обранців отримали дипломи у категорії “найактивніший депутат”: Михайло Хміль, Ярослав Тістик – у збереженні архітектурного обличчя Львова, Тадей Едер – у галузі культури. Серед найактивніших найвпливовішим є, на думку мешканців Львова, Руслан Кошулинський, а найрейтинговіший – Юрій Михальчишин.  

У категорії “нормотворці” найактивнішим визнано Валерія Веремчука, такі дипломи також отримали депутати Роман Плахтій та Анатолій Крачковський. 

“За час своєї громадської та політичної діяльності звикаєш, що про тебе говорять ЗМІ. Отримати таку нагороду, звісно, дуже приємно. Такі нагороди повинні бути ціллю у роботі депутатів,  – каже депутат від фракції НРУ Валерій Варемчук (на фото). – Найбільшою нагородою для мене є той факт, коли при вирішенні певної проблеми мені конкретна людина каже “дякую”. Приємно, що це диплом експертів, журналістів, бо це означає, що працюєш не марно”. 

У третій категорії було ви­значено п’ять найпопулярніших депутатів: за рівнем харизми і довіри – Анд­рій Карбовник, лідер дові­ри горо­дян – Євген Білінський, захисник інтересів підприємців Львова – Юрій Путас, промоутер соціальних проектів – Роман Грицевич, а найхаризматичнішим депутатом Львівської міської ради став Петро Адамик.

Також цього року була впроваджена нова категорія “депутати-мажоритарники”, у ній найбільш креативним депутатом-економістом став Андрій Хомицький, а Ростислава Будинського визнано найактивнішим депутатом-мажоритарником. 

Зі слів Володимира Под­горнова, президента фонду “Громадська думка”, у цьому рейтингу немає розподілу за місцями, а саме дослідження проводилося серед пересічних львів’ян, із врахуванням позиції експертів та збору об’єктивної інформації. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4242 / 3.99MB / SQL:{query_count}