“Пригоди Тома Сойєра” на сучасний лад

Перший театр запрошує львів’ян і гостей міста на прем’єру вистави від режисера Романа Валька

Вже у п’ятницю, 9 лютого, о 13.00 в Першому театрі (вул. Гнатюка, 11) відбудеться прем’єра вистави “Пригоди Тома Сойєра” від режисера Романа Валька.
Том Сойєр – герой найвідомішого твору Марка Твена – напевно знає, що честь фарбувати паркан може вартувати зацікавленому цілого яблука, вивести бородавки допомагає гнила вода, а на заручинах обіцяють любити до останнього подиху. Але що робити, коли задля спасіння невинного і спасіння свого ж сумління маєш ризикнути власною безпекою і життям?
Перший театр запрошує глядачів відчалити в подорож бурхливими водами Великої ріки, спуститися до таємничих підземних печер і знайти справжній скарб.
Автори відходять від класичного зображення твенівського міста на ріці. Світ вистави зринає складною ступінчастою конструкцією з безліччю проходів та люків, населений героями, одягненими у бохо-стилі, наповнений сучасними музикою та пластикою. Саме в такій естетиці перед глядачами оживуть винахідливий Том Сойєр, його вірні друзі Гек Фінн і Джо Гарпер, чарівна Беккі Тетчер і навіть сам Марк Твен.
Вистава орієнтована на підлітків від 10 років, але буде цікава і їхнім батькам, як і твір Марка Твена, що був сотворений автором як роман для дорослих, але шалену популярність здобув і серед дітей.
Над виставою працювали: режисер-постановник Роман Валько, художник-постановник Микола Молчан, художник з костюмів Віоліна Даренська, музичне оформлення зробив Микола Хшановський, за пластику і хореографію відповідає Нінель Збєря, консультант з лінді-хопу Олександр Чернов і асистент режисера Ольга Гапа.
Квитки на прем’єру можна придбати в касі театру або онлайн на gastroli.ua/en/places/161. Окрім п’ятниці, прем’єрні покази нової постановки відбудуться 10 лютого о 14.00, 11 лютого о 15.00, 13 лютого о 13.00 і 14 лютого о 12.00.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0371 / 4.35MB / SQL:{query_count}