Внаслідок обстрілу загинула людина. Тривають пошуково-рятувальні роботи (оновлено)

Фото: пресслужба ЛМР

Під завалами п’ятиповерхового будинку, який вранці постраждав від ракетного обстрілу, знайшли тіло чоловіка. Водночас пошукові роботи продовжують. Про це повідомив Максим Козицький, голова Львівської ОВА. Загалом зазнали травм 34 людини.

Оновлено о 17:07. Рятувальники деблокували з-під завалів будинку на вул. Патона тіло 35-річного Володимира Шандри, працівника поліції Львівської області. Про це написав Андрій Садовий.

Крім житлових будинків, пошкоджені також ліцей №15, дошкільний навчальний заклад №139 та бібліотека-філія №32 на вул. Виговського, зазначив Андрій Закалюк, керівник департаменту освіти та культури Львівської міської ради.

На місцях прильотів працюють виїзні ЦНАПи, де місцеві жителі можуть оформити компенсацію за пошкоджені вікна, двері, а також подати заяву на відшкодування вартості оренди тимчасового житла.

Total
0
Shares