Протягом жовтня 2025 року українці придбали 7,8 тис. нових легкових автомобілів – це найвищий показник за останні 13 місяців. Продажі зросли на 33% у річному вимірі та на 14% порівняно з вереснем.
Лідером місяця знову став китайський виробник BYD, продажі якого збільшились у 6,5 раза проти жовтня 2024 року. Далі за кількістю реалізованих авто йдуть Toyota та Volkswagen.
ТОП-10 брендів жовтня:
- BYD – 1 199 авто (+552%);
- Toyota – 978 (+44%);
- Volkswagen – 856 (+136%);
- Skoda – 626 (+55%);
- Renault – 494 (–37%);
- Hyundai – 357 (+85%);
- BMW – 302 (–24%);
- Audi – 262 (+38%);
- Zeekr – 259 (+131%);
- Nissan – 196 (+1%).
Найпопулярнішим автомобілем місяця став електрокар Volkswagen ID.Unyx.
Нагадаємо, що у Львові вперше жінка стала водійкою міського автобуса.






