Кабінет Міністрів України дозволив використовувати системи оповіщення для оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання. Про це повідомила Юлія Свириденко.
Відтепер щодня о 09:00 через системи оповіщення українців інформуватимуть про початок хвилини мовчання в пам’ять про загиблих у війні.
Крім того, ці системи використовуватимуть і для сповіщення про щорічну акцію Запали свічку, яка проходить у четверту суботу листопада на вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років.







