В Україні оголошуватимуть хвилину мовчання через системи оповіщення

Фото: Асоціація міст України

Кабінет Міністрів України дозволив використовувати системи оповіщення для оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання. Про це повідомила Юлія Свириденко.

Відтепер щодня о 09:00 через системи оповіщення українців інформуватимуть про початок хвилини мовчання в пам’ять про загиблих у війні.

Крім того, ці системи використовуватимуть і для сповіщення про щорічну акцію Запали свічку, яка проходить у четверту суботу листопада на вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років.

Total
0
Shares