ЛКП «Лев» запрошує охочих долучитися до вигулу собак

Фото: ЛМР

Наразі в ЛКП «Лев» утримують 60 собак, яким потрібні прогулянки, турбота й людська увага. У зв’язку з цим підприємство запрошує небайдужих долучитися до вигулу тварин. Про це повідомили в пресслужбі ЛМР.

«Друзі, нам дуже потрібна ваша допомога. Зараз у ЛКП “Лев” перебуває 60 собак, і кожній з них необхідні прогулянки, ласка та спілкування. Якщо маєте бажання й можливість — приходьте. Обіцяємо нові емоції та корисну фізичну активність», — зазначають у ЛКП «Лев».

Долучитися до вигулу можуть повнолітні охочі від 18 років. Волонтерів приймають з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 12:00 та з 16:00 до 19:00.

Для участі необхідно укласти волонтерську угоду.

ЛКП «Лев» розташоване у Львові на вулиці Промисловій, 56. Контактний телефон: +38 068 535 45 45 (1).

Нагадаємо, театр ветеранів розпочав курс художнього письма для ветеранів і ветеранок. Результати роботи представлять на Фестивалі перших п’єс, який проведуть у театрі Заньковецької.

Total
0
Shares