Zoom запускає функцію проведення одноразових вебінарів, до яких можна долучати до одного мільйона учасників – пропозиція коштуватиме сто тисяч доларів, повідомляє Zoom на своїй офіційній сторінці.
Будуть доступні пакети у 10 тисяч, 50 тисяч, 100 тисяч, 250 тисяч, 500 тисяч та 1 мільйон учасників.

Вебінари можуть включати до тисячі інтерактивних відеоучасників, які братимуть активну участь у відеоконференції.
Юзери зможуть отримати статистику про реєстрацію учасників або відвідуваність та залученість аудиторії, щоб мати дані щодо результатів проведення таких конференцій.
Спочатку ця функція буде доступна лише в США, згодом її розгорнуть в інших місцях світу.
Такі вебінари будуть корисні для великих компаній, артистів, музикантів та для урядових організацій.
Нагадаємо, що TikTok запускає групові чати у застосунку.








