20 липня, у внутрішньому дворику Ратуші відбудеться чемпіонат з шахів «Львівський хід». Участь можуть взяти школярі, педагоги та всі шанувальники цієї гри.
Турнір розділений на три категорії залежно від рівня гри:
- Категорія А – гравці з другим розрядом і вище;
- Категорія Б – учасники з третім або четвертим розрядом;
- Категорія В – початківці без розряду.
У кожній категорії відбудеться по 7 турів. Для участі у турнірі необхідна попередня реєстрація, яка доступна за посиланням.
Нагадаємо, що минулого року у Львові організували шаховий турнір за участю міжнародних гросмейстерів.





