У внутрішньому дворику Ратуші проведуть чемпіонат з шахів: реєстрація

Фото: Освіта Львова

20 липня, у внутрішньому дворику Ратуші відбудеться чемпіонат з шахів «Львівський хід». Участь можуть взяти школярі, педагоги та всі шанувальники цієї гри. 

Турнір розділений на три категорії залежно від рівня гри:

  • Категорія А – гравці з другим розрядом і вище;
  • Категорія Б – учасники з третім або четвертим розрядом;
  • Категорія В – початківці без розряду.

У кожній категорії відбудеться по 7 турів. Для участі у турнірі необхідна попередня реєстрація, яка доступна за посиланням.

Нагадаємо, що минулого року у Львові організували шаховий турнір за участю міжнародних гросмейстерів.

Total
0
Shares