У Львові планується створення терапевтичного саду в скандинавському стилі. Його створення запропонував відомий містопланувальник Мікаель Андерсен.
Концепт терапевтичного саду вже успішно реалізовано у Данії та Швеції. Схожий проєкт також реалізовано і в Києві.
В ЛМР запевняють, що дослідження підтверджують корисність таких садів для психічного здоров’я. Такий проєкт може бути особливо корисний для реабілітації ветеранів.
Нагадаємо, що ¾ всіх парків Львівської територіальної громади вже мають сформовані межі.





