13 червня з вул. Кульпарківської, 168 та вул. Масарика, 2 прибрали два покинуті авто. Обидві машини були занедбані, тривалий час не пересувалися та становили небезпеку для мешканців.
На вул. Кульпарківській старий «ВАЗ» стояв понад рік, а на вул. Масарика автомобіль залишався без руху понад три роки, встиг покритися іржею, зарости зеленню і частково зруйнуватись.

Перед переміщенням авто понад місяць були позначені відповідними повідомленнями до власників. Загалом із початку року вже перемістили 11 покинутих авто.
Нагадаємо, що на майданчиках «ЛеоПарковки» ознакували місця для автівок з немовлятами спеціальними табличками.






