Адресні повідомлення про знеструмлення надсилатимуть у застосунок Львівобленерго

З 1 червня у сповіщеннях застосунку «КомКом» сповіщатимуть про графіки знеструмлень та всі зміни у ньому. Водночас інформування у ботах в телеграмі та вайбері припинять, повідомили в Львівобленерго.

Під час масових вимкнень, запровадження графіків або стихійних лих споживачі скаржилися, що повідомлення доставляють невчасно. Водночас у мобільному застосунку можна розіслати велику кількість сповіщень, зазначили в компанії.

Зокрема, функціонал чат-ботів у вайбері та телеграмі збережуть. Мовиться про подавання показників, отримання інформації про знеструмленння при натисканні кнопки «Немає світла», подання заявки диспетчеру, замовлення послуг тощо.Застосунок «КомКом» доступний за посиланням.

Нагадаємо, що після проведення гідравлічних випробувань відновили постачання гарячої води до 49 будинків Шевченківського району.

Total
0
Shares