Виконком міськради затвердив склад комісії з виявлення та переміщення занедбаних транспортних засобів, що перебувають на території громади. Її головою став Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури, повідомляє пресслужба ЛМР.
Також до складу комісії увійшли, зокрема, представник ЛКП «Львівелектротранс», заступники голів райадміністрацій, працівники департаменту міської мобільності та, за згодою, депутати міськради та представник сервісного центру ГСЦ МВС.
У районних адміністраціях триває облік покинутих авто. Зокрема, на такі автівки прикріплюють повідомлення про те, що власник має 30 днів, щоб забрати свою автівку. Якщо ж це попередження проігнорують, транспортний засіб перемістять на майданчик, де він стоятиме протягом пів року. Згодом авто можуть виставити на аукціон або ж передадуть військовим. Таке рішення ухвалюватиме новостворена комісія. Як зазначили в ЛМР частина власників покинутих авто придбали їх з вулиць самостійно.
Нагадаємо, що липні минулого року у міській раді затвердили порядок виявлення й переміщення покинутих авто.





