Укрзалізниця поновила рух поїздів до Ужгорода

Фото: Олег Огородник/Львівська Пошта

Укрзалізниця поновила рух пасажирських потягів до Ужгорода через Славсько, Воловець, Сваляву та Мукачево. Планову модернізацію колії на Закарпатті завершено.

Про це повідомили на сторінках національного перевізника.

Мовиться про поїзди № 3/4 Запоріжжя – Ужгород, № 29/30 Київ – Ужгород, № 46/45 Ужгород – Харків та № 368/367 Ужгород – Ковель. Також цією ділянкою курсуватиме додатковий потяг № 283/284 Київ – Ужгород, який призначили цього літа через підвищений попит на перевезення до санаторно-курортних зон Закарпаття.

Укрзалізниця продовжила традиційні маршрути до Ужгорода для низки поїздів, які на час робіт обмежили до станцій Мукачево та Чоп: № 17/18 «Сковорода» Харків – Мукачево, № 37/38 Одеса – Мукачево, № 81/82 Київ – Чоп, № 749/750 Київ – Чоп та № 829/830 Львів – Чоп. 

Також продовжують маршрут поїзда № 59/60 Київ – Ужгород до станції Чоп та групи безпересадкових вагонів Кам’янець-Подільський – Чоп до Ужгорода.

Зміни вступають у дію з 31 липня – відтоді потяги вказаного напрямку курсуватимуть за звичним графіком.

Нагадаємо, що у липні між Чопом та Ужгородом запустили Європейську залізничну колію шириною 1435 мм.

Total
0
Shares