Наслідки ворожої атаки на Львів

У ніч на 5 жовтня російська армія здійснила найпотужніший комбінований удар по території України, головним напрямком якого стала Львівська область, повідомив Максим Козицький.

За даними Повітряного командування «Захід», у зону відповідальності увійшло понад 160 повітряних цілей — попередньо 140 дронів-камікадзе “Shahed” і 23 крилаті ракети.

Метою ворога стали житлові будинки, лікарні, цивільні промислові об’єкти, а також об’єкти газотранспортної інфраструктури.

Загалом цієї ночі по Україні випустили 496 ударних безпілотників і 53 ракети різних типів. За попередніми даними, протиповітряна оборона знищила або подавила 478 повітряних цілей, серед яких:

  • 439 дронів Shahed та інших типів;
  • 32 крилаті ракети Х-101/Іскандер-К;
  • 6 ракет “Калібр”;
  • 1 аеробалістичну ракету “Кинджал”.

На території Львівщини зафіксовано влучання 8 ракет і 57 дронів у понад 20 локаціях області, а також падіння уламків у шести місцях.

Попри масштаб руйнувань, викидів шкідливих речовин, окрім продуктів горіння, не зафіксовано, зокрема аміаку.

Повітряну атаку відбивали підрозділи авіації, зенітних ракетних військ, РЕБ, мобільні вогневі групи та системи безпілотників Сил оборони України.

Унаслідок ворожої атаки загинуло четверо людей, ще вісім постраждали.

Total
0
Shares