На Львівщині напрацьовують Стратегією відновлення та збереження національної пам’яті

Фото: Львівська ОВА

Починаючи з травня, триває робота над Стратегією відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу на Львівщині до 2030 року. Розпочали цю роботу ще до ухвалення відповідного Закону про Національну пам’ять, тож львівська Стратегія має стати пілотним документом для всієї країни. Про це повідомив Максим Козицький, голова Львівської ОВА.

До її розроблення долучилися військовослужбовці, ветерани, історики, науковці, журналісти, діячі культури, представники громадського сектору та освіти. Зокрема, під час стратегічної сесії щодо політики національної пам’яті виступили Олександр Алфьоров, голова Українського інституту національної пам’яті, та історик й військовослужбовець Вахтанг Кіпіані.

Проєкт Стратегії відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу на Львівщині до 2030 року доступний за посиланням. Крім того, до 1 грудня усі охочі можуть надіслати свої пропозиції, заповнивши онлайн-форму.

Нагадаємо, що 28 та 29 листопада у Львові проведуть Всеукраїнський форум ветеранів та їхніх родин.

Total
0
Shares