Стрімінговий сервіс Netflix анонсував роботу над римейком фільму жахів «Куджо», який у 1983 році зняли за однойменним романом Стівена Кінга.
Про це повідомило The Hollywood Reporter.
За сюжетом горору у провінційному містечку Касл-Рок живе доброзичливий сенбернар. Після укусу кажана він перетворюється на смертельну загрозу для всіх, хто опиниться на його шляху. Місцева мешканка Донна Трентон разом із її маленьким сином Тедом застрягають в автомобілі біля майстерні, неподалік від якої ходить уражений вірусом пес.
Продюсером римейку стане Рой Лі. Вперше роман «Куджо» екранізував режисер Льюїс Тіг для кіностудії Warner Bros. Тоді матір Донну зіграла акторка Ді Воллес, а її сина – Денні Пінтауро.
Нагадаємо, що у мережі з’явився перший кадр із серіалу за романом Стівена Кінга «Інститут», реліз якого має відбутися вже у 2025 році.







