Нова українська музика зазвучить в Органному залі

нова українська музика Остапович

Львівський органний зал запрошує 14 квітня о 19:00 на концерт «Земля предків». На ньому лунатиме нова українська музика у виконанні Луганського філармонійного оркестру під батутою Івана Остаповича.

Усі твори програми були написані за останні три роки. Увертюра «Земля предків» і «Чотири слова про коломийку» харківського композитора Дмитра Малого та Концерт-колаж для оркестру Володимира Богатирьова виконають вперше. Завершить симфонічний вечір симфонія «Дерево снів» Івана Остаповича, премʼєра якої відбулася у 2023 році.

На концерті 14 квітня буде здійснено аудіо- та відеозапис. Скоро ця нова українська музика буде доступною в мобільному додатку Ukrainian Live Classic по всьому світу.

Квитки на концерти можна придбати на kontramarka.ua або у касі Органного залу (вул. С. Бандери, 8).

А 17 і 19 квітня можна побачити прем’єру театру Курбаса. Огляд на неї: «Коли цвіте полин»: болить, але очей не відірвати

Total
0
Shares