«Гомін»: новий заклад від мережі !Fest

23 червня на площі Ринок відкрився новий заклад від холдингу емоцій !Fest. 

Раніше цього місяця стало відомо, що мережа реорганізовує простір у театрі пива «Правда», що на розі площі Ринок та вулиці Шевської.  Сам театр пива відтепер функціонує лише у підвалі, а на інших поверхах облаштовують магазини та 3 нові заклади, один з яких – «Гомін».

«Гомін» – комфортне та спокійне міське кафе, без концепції й театралізованого дійства, як було раніше. 

За словами засновників, це те місце, де ви зможете погомоніти в душевній атмосфері за комфортною їжею.

Там подають прості й збалансовані страви, приготовані професійними шефами.

Наразі в кафе діє лише 70% меню: великі сніданки цілий день, до яких подають напій на вибір, різноманітні авторські закуски, салати, основні страви й десерти.

В меню бару є 7 авторських коктейлів: гамір, галас, лепет, шелест, лоскіт, рокіт та щебет. Окрім цього є пиво, декілька видів вина, а також інші спиртні й безалкогольні напої.

Позиції з меню:

•Рулет з млинців;

•Пиріг з капустою;

•Паста з рапанами;

•Маринована риба;

•Листунці з нектарином.

Точна адреса: площа Ринок, 32

Години роботи: 9.00-22.30

Соцмережі: Instagram 

Total
0
Shares