Вулиця Фурманська стане пішохідною на 4 дні: там проведуть культурні та спортивні заходи

Пішохідна улиця Січових Стрільців у 2023 році. Фото: Львівська міськрада

З 19 по 22 вересня у межах Європейського тижня мобільності у Львові триватимуть «Дні вулиці Фурманської». У цей період щодня з 10:00 до 23:00 вулиця буде перекрита для автомобілів і паркування.

Про це повідомили у Львівській міськраді.

У ці дні на вулиці проведуть воркшопи, театральні виступи, лекції з історії цієї вулиці та її архітектури та велоактивності. Також там працюватимуть спортивні зони, тихі зони з озелененням та літні майданчики ресторанів. 

Метою обмеження руху автомобілів є тестування вулиці як пішохідної. Під час події організатори збиратимуть думки та побажання від мешканців, бізнесу, відвідувачів та водіїв про зміни на цій вулиці та їх вплив. Опісля місто проаналізує відгуки, якщо ідея сподобається – зміни стануть постійними. Зокрема, проаналізують зручність вулиці для людей з інвалідністю, батьків із візочками та велосипедистів.

Європейський тиждень мобільності – це щорічна ініціатива ЄС, заохочує міста й громади змінювати транспортні звички та робити простір комфортнішим для пішоходів.

Нагадаємо, що 21 вересня в реабілітаційному центрі Habilitation, що на вул. Стрийська, 86-в, громадська організація «Близькі» проведе благодійну барахолку. Вторговані кошти перекажуть на підтримку роботи львівської спільноти.

Total
0
Shares