Українську академію друкарства (УАД) приєднають до Національного університету «Львівська політехніка» (НУ ЛП). Таке рішення ухвалив уряд 2 квітня, повідомляє Міністерство освіти і науки України (МОН).
Зокрема, на базі Львівської політехніки створять окремий факультет з назвою УАД, у якому триватиме освітня й наукова діяльність академії, а також її непрофільні програми узгодять з подібними програмами вишу.
Студенти, які навчаються в УАД, навчатимуться за обраними спеціальностями й освітніми програмами. Крім того, будуть збережені усі попередні умови: форми фінансування, бюджетне місце, вартість контракту.
Як наголошують у МОН, навчання у модернізованому виші студенти матимуть розширені можливості доступу до якісної матеріально-технічної бази, кваліфікованих викладачів, збільшення спектра дисциплін, зокрема за вибором.
Водночас в УАД виступили проти реорганізації навчального закладу.
Нагадаємо, що студент Львівської політехніки виготовив модель протеза руки. Також ЛНУ ім. Франка оголосив тендер на капітальний ремонт і реставрацію палацу Бесядецьких.






