Міськрада звернулася до Кабміну з проханням самостійно планувати навчальний рік

23 липня депутати Львівської міської ради звернулися до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, міністра освіти та науки Оксена Лісового та міністра енергетики Германа Галущенка з проханням про самостійне планування громадами навчального року, повідомляє пресслужба ЛМР.

Зокрема, у Львові планують почати навчальний рік на два тижні раніше, щоб у разі складної ситуації з опаленням та електропостачанням діти більше часу проводили у навчальних закладах.

Крім того, у зверненні зазначено, що місцеві органи самоврядування краще розуміють специфіку своїх регіонів й можуть ухвалювати оптимальні рішення, які стосуються місцевих шкіл.

Нагадаємо, раніше міський голова Андрій Садовий повідомив, що навчальний рік у львівських школах розпочнеться 19 серпня. Освітній омбудсмен Сергій Горбачов пояснив, що правові підстави розпочинати навчальний рік у школах з серпня відсутні.

23 липня Кабмін ухвалив постанову, у якій мовиться про тривалість навчального року в загальній середній школі. Отже, навчальний рік у школах почнеться 2 вересня, понеділок, і триватиме до 30 червня

Total
0
Shares