Як завжди зберігати спокій: сім порад

Багатьом нам тепер, у такий неспокійний час, в шаленому ритмі життя залишатися спокійним та урівноваженим непросто. Відтак важливо навчитися зберігати спокій за будь-яких обставин

Надмірна тривожність не лише не допомагає, а, навпаки, тільки заважає упоратися з тією чи іншою проблемою, ситуацією. Стрес завше негативно впливає на наше здоров’я, тому вчимося спокою і витримки.
1. Сфокусуйте увагу на вирішенні проблеми. Якщо ви увесь час прокручуєте в голові ситуацію і те, як вам треба було вчинити, це ще більше виводитиме вас із рівноваги. Набагато правильніше буде прийняти те, що вже відбулося, і сфокусуватися на позитивному результаті та способах його досягнення. У цьому вам допоможе вміння розслаблятися і відпускати важкі думки.
2. Спостерігайте збоку. Подивіться на проблему, на джерело стресу збоку як спостерігач, для якого вона не надто важлива. Цей простий прийом, якщо навчитися його використовувати, згодом допоможе значно знизити градус переживань і тривожності. А на холодну голову набагато легше приймати правильні рішення.
3. Харчуйтеся правильно. Під час стресу існує спокуса з’їсти щось шкідливе для фігури, і часто люди цьому піддаються. Треба привчити себе до здорової їжі, адже їжа також впливає на те, як ми справляємося зі стресом. Фрукти й овочі повинні бути у вашому раціоні завжди, а кількість важких та калорійних продуктів доведеться скоротити, пише zdorovia.com.ua.
4. Насолоджуйтеся життям. Звертайте увагу на речі, які можуть вас потішити, – квіти в саду, поведінка тварин, прогулянка на свіжому повітрі, пляж. Головне навчитися отримувати від цього задоволення і хоча б на якийсь час забувати про проблеми. 
5. Не тримайте проблеми в собі. Діліться з друзями і близькими, але не нарікайте, а просто спитайте поради. Людині значно легше подолати стрес і залишатися спокійною, якщо вона поділиться своїми переживаннями і сумнівами з оточенням, яке її підтримає.
6. Регулярно займайтеся спортом. Спорт вчить витримки й самодисципліни. Вчіться долати труднощі на тренуванні і вам стане легше долати їх у житті. Крім того, спорт допомагає переключити увагу і знизити рівень стресу.
7. Перед сном ніколи не думайте про проблеми. Сон – важлива складова міцного фізичного та психологічного здоров’я. Міцний сон зміцнює спокій і витримку. Тому навчіться перед сном думати про все, крім проблем. І незабаром ви автоматично забуватимете про стреси, лягаючи спати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7542 / 1.55MB / SQL:{query_count}