З якого віку можна давати дітям полуниці і скільки?

“Щойно на ринках починають з’являтися полуниці, купуємо їх щодня. Дуже любимо з чоловіком ласувати цими ягодами, але давати дитині, якій ще не виповнився рік, не наважуємося. Скажіть, будь ласка, з якого віку можна давати дітям полуниці і скільки?”

Віра Пилипець, м. Львів


Зоряна Завада, голова Асоціації дієтологів Львівщини:
– Полуниці містять цілий комплекс вітамінів та мікроелементів, тож надзвичайно корисні: зміцнюють імунну систему, мають протизапальну та антимікробну дію, заряджають організм енергією і усувають дисбактеріоз. 
Але давати їх малюкам, яким ще не виповнився рік, не раджу. Трішки старшим (яким уже минув рік) для початку можете дати половинку ягоди. Через добу, якщо не буде ніяких побічних явищ (висипу, проносу, блювання), цю кількість можете збільшити до цілої ягоди.
Звісно, найкраще, якщо полуниці, які даватимете дитині, будуть з власного городу, бо ті, які продають на ринку, можуть містити шкідливі речовини. І ще одна важлива річ: коли частуватимете малюка цією ягодою, не цукруйте її! 
Дуже корисним є поєднання полуниць з натуральним йогуртом або кисломолочними продуктами – вони пом’якшують дію кислот, що містяться в ягодах, і не подразнюють слизову оболонку шлунка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8035 / 1.54MB / SQL:{query_count}