Думай-те!.. І тільки після цього говоріть

Спекуляції політиків на тему коронавірусу

У нинішній ситуації українцям потрібна єдність та розуміння подальших кроків у боротьбі з поширенням коронавірусу. Та наші політики вже встигли пропіаритись і на цій темі. Нещодавно президент Володимир Зеленський звинуватив український політикум у «хайпі», та йому насамперед потрібно було би звернути увагу на представників своєї політсили.
«Зеленський публічно звинуватив українських політиків у «політичному хайпі» під час боротьби з пандемією. Президент назвав такі дії фактично мародерством. Аналіз заяв українських політиків показує, що серед них справді є чимало таких, які можна вважати абсурдними. Однак цікаво, що значну частину з них поширили самі члени президентської команди, які підігрівали ситуацію, намагаючись заробити політичні бали. Зараз ми маємо багато прикладів, коли політичні партії формують волонтерські мережі, відкривають гарячі лінії, закуповують медикаменти без висвітлення у ЗМІ. Однак частина політиків свідомо поводяться, як звичайні політичні мародери, намагаючись привернути увагу до своїх персон та заробити політичні бали через брудні політичні спекуляції», – зазначає голова Комітету виборців України (КВУ) Олексій Кошель, повідомляє сайт цієї організації.
І КВУ підготував добірку із кількох випадків спекуляцій політиків на тему коронавірусу. Усі заяви були зроблені публічно: під час виступів у Верховній Раді, в коментарях для ЗМІ, на особистих сторінках у соціальних мережах, опубліковані на партійних сайтах.

1. Сергій Шахов, народний депутат, група «Довіра», хворий на коронавірус. Влаштував піар-кампанію навколо своєї хвороби. До інфікування виступав у Верховній Раді, стверджуючи, що коронавірусу не існує: «Коронавірусу ніякого немає, а є коронавірус у головах чиновників». Пізніше, будучи хворим, заявив: «Мої виборці зверталися, щоб я проїхався по всіх міністерствах, по усьому Кабінету міністрів, Верховній Раді».
2. Максим Бужанський, народний депутат, «Слуга народу». Поширив фейкове відео про те, як жителі Львова нібито побили і виштовхали з автобуса пасажира, який закашлявся. Провів паралелі із «Львівським погромом 1941 року». У СБУ заявили, що поширене відео є фейком.
3. Єлизавета Богуцька, народний депутат, «Слуга народу». Розповіла власний варіант щодо того, як потрібно боротися із коронавірусом: «Якщо високі температури вбивають корону, то народу необхідні регулярна лазня, алкоголь і секс».
4. Олександр Дубінський, народний депутат, «Слуга народу». Використав тему протестів щодо розміщення евакуйованих із Китаю українських громадян для роздмухування паніки і заробляння політичних балів: «Хочу заспокоїти всіх жителів Обухівського району – ніякого розміщення карантинних громадян із Китаю на території району не буде. Добився такого рішення від МОЗ».
5. Ілля Кива, народний депутат, ОПЗЖ. Прокоментував ситуацію з коронавірусом цитатою Сталіна. «Як нам сьогодні не вистачає такої особистості, щоб навести порядок в нашій країні!» – написав Кива у фейсбуці.
6. Вадим Столар, народний депутат, ОПЗЖ. Організував масштабну піар-кампанію навколо передачі представниками його команди респіраторів та захисних заходів до лікарень міста Києва. Інформацію про допомогу з боку народного депутата було поширено на кількох центральних телеканалах та у низці інтернет-ЗМІ.
7. Анатолій Шарій, лідер «Партії Шарія». Поширює паніку щодо коронавірусу. Заявив, що коронавірус «бушує» у Західній Україні ще зі січня. Його партія масово роздає інформаційні матеріали про поширення хвороби в агітаційних наметах партії та під партійними прапорами.
8. Ольга Василевська-Смаглюк, народний депутат, «Слуга народу». Назвала коронавірус маркетинговим ходом.
9. Петро Симоненко, лідер КПУ. Публічно звернувся за допомогою у боротьбі з коронавірусом до Першого секретаря Центрального комітету Комуністичної партії Куби Рауля Кастро.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8267 / 1.55MB / SQL:{query_count}