Театральний фестиваль для неповносправних

До 31 березня триває прийом заявок на участь у Х, ювілейному, Міжнародному театральному фестивалі для неповносправних

До 31 березня триває прийом заявок на участь у Х, ювілейному, Міжнародному театральному фестивалі для неповносправних, який цього року має тематику “Подорож у часі”. Сам захід відбудеться 20 – 23 травня у Львові. Узяти в ньому участь можуть творчі театральні колективи, учасниками яких є люди з особливими потребами, незалежно від віку та особливостей захворювання.

Український фестиваль традиційно проводять у Львові в рамках  міжнародної програми, яка реалізується також у Польщі (Люблін, Глівіце) та Білорусі (Брест). Щороку впродовж чотирьох днів він збирає близько 300 учасників із усіх куточків України та країн-сусідів. Традиційно приїжджають колективи з партнерських країн, також залучають російських та литовських учасників. Під час фестивалю відбуваються покази театральних вистав, майстер-класи, костюмований парад містом, конкурси для молоді, консультації експертів для керівників неповносправних колективів. У рамках проекту також буде проведено ІІІ Міжнародний фотоконкурс “Театр в об’єктиві”.

“На театральний фестиваль до Львова приїжджають аматорські колективи з різних куточків України та з близького зарубіжжя. Серед них більшість дитячі та молодіжні, які привозять постановки казок і вистав на суспільну тематику. Вік учасників на фестивалі не обмежений: найстарша акторка мала 70 років, а наймолодша – лише три рочки. Бувають і аматорські колективи майже професійного рівня, які привозять серйозний драматургічний матеріал. Фестиваль пропагує цінності театру, близького до людей, пропонуємо у виставах використовувати більше музики, руху, світла, кольорів і менше працювати з текстом, адже такі методи роботи є ближчими і легшими для аматорських театрів, де акторами є люди з особливими потребами. Цього року сподіваємось на цікаві вистави і нових глядачів”, – розповіла координатор проектів мистецько-терапевтичного центру “Непротоптана стежина” Настя Войтюк.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7826 / 1.55MB / SQL:{query_count}