Гороскоп 2020

Стихія металу та цілеспрямованість символу нового року Білого Металевого Пацюка принесуть усім знакам зодіаку чимало приємних сюрпризів

2020 рік за східним календарем буде роком Білого Металевого Пацюка. Цей знак починає новий 12-річний цикл китайського гороскопа, саме тому прийдешній рік стане значущим абсолютно для всіх знаків як східного, так і західного зодіаку.
Практично з першого ж дня будуть помітні глобальні зміни в особистому житті і в навколишньому світі. Головне не лінуватися і не проявляти слабкості, діяти наполегливо і самовпевнено. Тоді Пацюк, відчувши споріднену душу, допоможе досягти грандіозних успіхів навіть у найскладніших справах. Але пам’ятайте, що Білий Пацюк – сильна і незалежна тварина, яка не любить пускати справи на самоплив і сподіватися лише на дарунки долі.
На відміну від західного світу, де пацюка вважають шкідником і переносником різноманітних хвороб, на Сході, зокрема в Китаї, це священна тварина, яка символізує хоробрість, хитрість і здатність будь-що досягти мети. Тому 2020 рік Пацюка стане вкрай вдалим для людей амбітних і цілеспрямованих!
У рік Металевого Пацюка вітається будь-яка робота, якщо її виконувати залюбки. А якщо праця буде пов’язана ще й із творчістю, то Пацюк, як кажуть, дасть карт-бланш. Робота нарешті принесе все те, чого ви нетерпляче чекали: кар’єрне зростання, визнання і матеріальні вигоди.
Отже, що чекає на представників кожного знаку зодіаку в рік Білого Металевого Пацюка: кар’єрний злет чи тупцювання на місці, фінансове благополуччя чи скромні гонорари, амурні пригоди чи повний штиль у коханні та стосунках?

ОВЕН

У 2020 році енергія у Овнів битиме через край. Упродовж року зірки обіцяють приплив сил, підвищену енергійність і, що найцінніше, незмінну впевненість у собі. Без сумніву, це допоможе легко звернути будь-які гори і досягти колосального успіху. Проте варто стежити, аби ця впевненість не переросла у самовпевненість. У спілкуванні з оточенням треба бути обережними з висловлюваннями, інакше виникатимуть конфлікти. 
Що стосується кохання, то тут доведеться обирати між роботою і стосунками. Інколи перше перемагатиме. Проте якщо партнер поставиться до вас із розумінням, то не пошкодує, адже успіхи, яких досягне Овен у 2020 році, позитивно позначаться на їхньому спільному житті.
Успіх і гроші притягнуть: власний бізнес, керівна робота; справи, де Овни проявлять відповідальність та рішучість.
Краще уникати: справ, що вимагають гнучкості й дипломатичності; посередницької діяльності та переговорів.

ТЕЛЕЦЬ

2020 рік принесе цікаві перспективи у робочих та фінансових справах. Грошові справи в цей рік даватимуться напрочуд легко. Сам по собі золотий дощик не випаде – доведеться докласти певних зусиль, але удача буде на боці Тельців. Результат може перевершити очікування. Однак про сім’ю через це забувати не варто, інакше не уникнути розриву стосунків. Доведеться шукати спільні інтереси. Це може бути і хобі, і фільми або книги, які подобаються обом.
Слабке місце – здоров’я, яке потребує регулярного і повноцінного відпочинку.
Успіх і гроші притягнуть: торговельні операції; укладання договорів та участь у переговорному процесі; перевірені проєкти і схеми, засновані на тверезому аналізі та розрахунку.
Краще уникати: спонтанних рішень; роботи, пов’язаної з ризиком; біржової гри.

БЛИЗНЮКИ

У 2020 році зірки підготували Близнюкам чудовий подарунок: усе, за що б вони не бралися, даватиметься з легкістю.
Хороший рік для покращення матеріального становища чи будування кар’єри. В роботі назріває довгоочікуване підвищення, але доведеться довести свою компетентність. Крім того, зірки обіцяють Близнюкам нових друзів, багато цікавих зустрічей і успішних починань.
Близнюкам можна лише позаздрити – настільки легко і успішно вони втілюватимуть у життя власні ідеї та плани. Їхній мозок працюватиме швидко та чітко, допомагаючи знаходити несподівано прості рішення навіть у складних і заплутаних справах.
Успіх і гроші притягнуть: справи, що вимагають швидкої реакції; біржові справи; робота в авральному режимі.
Краще уникати: сидячої монотонної роботи; роботи, що вимагає точності; занять бухгалтерією.

РАК

У 2020 році Ракам доведеться на якийсь час забути про свою вроджену обережність і передбачливість. Зірки чекатимуть від них швидких та рішучих дій. У цей період успіх принесена не так розумова, як фізична праця. Інакше всі найкращі рішення і передбачені нюанси можуть десять разів змінитися, залишивши Раків ні з чим.
У стосунках з коханою людиною зірки радять провести якщо не “капітальний ремонт”, то як мінімум “повноцінне прибирання”. Якщо у взаєминах накопичилися якісь невирішені питання, недомовки або приховані приводи невдоволення, саме час їх вирішити.
Успіх і гроші притягнуть: робота, що не вимагає ухвалення швидких рішень; поточна робота за перевіреними схемами; справи, що вимагають пунктуальності й терпіння.
Краще уникати: термінової та авральної роботи; ризикованих операцій; спроб узятися за кілька справ одночасно.

ЛЕВ

На Левів чекає насичений і яскравий рік. Особливо якщо покладатися у справах не так на оточення, а на самого себе. У 2020 році представникам цього знаку вистачить і сил, і ресурсів для досягнення будь-яких, навіть найамбітніших планів. І зірки обіцяють всіляко сприяти цьому.
Білий Пацюк не перешкоджатиме збагаченню, щоправда, підкине чимало нагальних робочих питань і завдань, які доведеться вирішувати буквально на ходу. А ще багато Левів кардинально змінять своє особисте життя на краще. Саме зараз варто зробити щось божевільне, необдумане, те, до чого кличе серце. Тим Левам, які вже перебувають у стосунках, зірки радять бути обережними з різкими висловлюваннями.
Успіх і гроші притягнуть: бізнес, який не потребує участі інших людей; розробка стратегічних планів на майбутнє; заняття наукою і освітою.
Краще уникати: участі в складних переговорах; роботи в команді; спілкування з начальством.

ДІВА

Рік Пацюка для Дів видасться спокійним, приємним і позитивним. Відсутність якихось серйозних змін уже свідчить про стабільність та надійність. Влаштувати пікнік або спільний похід на культурний захід? Легко! Зібрати команду для реалізації цікавого проєкту? Не питання! Діви в 2020-ому зуміють упоратися з найскладнішими справами. Плани, які вони будуватимуть і втілюватимуть у життя, вирізнятимуться ефективністю та простотою. Від уважного погляду Діви не вислизне жодна важлива деталь. Та найважливіше те, що прискіпливість Діви до подробиць не поширюватиметься на її оточення.
Загалом 2020 рік для Дів обіцяє бути дуже позитивним. Радісні моменти рік Пацюка обіцяє і в коханні.
Успіх і гроші притягнуть: організація будь-яких заходів; стратегічне планування; ведення складних перемовин і укладання договорів.
Краще уникати: критичних зауважень на адресу колег; азартних ігор та гри на біржі.

ТЕРЕЗИ

Головним трендом у гороскопі Терезів стане динамічність. Навіть якщо захочеться провести рік у спокійному, неквапливому ритмі, цьому не судилося статися. Обставини щоразу підганятимуть їх, не даючи сидіти на місці, так що безліч справ і турбот упродовж року гарантовані. Найголовніше те, що більшість клопотів будуть зі знаком “плюс”.
У 2020-ому буде чимало нових цікавих пропозицій та зустрічей, справи вирішуватимуться напрочуд легко. Єдине, Терезам варто витрачати на розмови щонайменше енергії. Навіть якщо вони володіють вродженим талантом оратора, цього року буде складніше формулювати свої думки.
Успіх і гроші притягнуть: робота, що вимагає хорошої реакції та вміння тримати темп; біржові операції; заходи, пов’язані з фітнесом і спортом.
Краще уникати: ведення перемовин і укладання договорів; публічних виступів; монотонної та копіткої роботи.

СКОРПІОН

У новому році Скорпіонам можна тільки позаздрити. Як, утім, і їхнім супротивникам: Скорпіони будуть не лише щасливі, а й великодушні та поблажливі.
Щодо кохання рік Пацюка для Скорпіона стане часом для дій. Перешкод, які могли б завадити досягненню будь-яких цілей, буде мінімум. Навіть якщо в серці ще залишилися гострі уламки любовних стріл минулого, вони не зможуть охолодити почуттів. Скорпіони будуть налаштовані на рішучу перемогу.
У 2020 році поруч зі Скорпіонами завжди будуть люди, готові підтримати їх та їхні проєкти. Єдине, чого варто остерігатися, це суперечок і критики на адресу колег.
Успіх і гроші притягнуть: керівна робота; організація і планування; фінансові операції та грошові вкладення, що не допускають підвищеного ризику.
Краще уникати: критики на адресу колег і партнерів; будь-яких складних шляхів.

СТРІЛЕЦЬ

У новому році Стрільці мають хороші шанси реалізувати більшість своїх численних задумів, і зірки всіляко цьому сприятимуть. Творча жилка, притаманна переважній більшості представників цього знаку, буде гармонійно поєднуватися з практичною кмітливістю.
За яку справу вони не взялися б 2020 року, поруч будуть ті, що охоче підтримають їх в усіх починаннях. Це вдалий час для того, щоб знайти нових друзів. Матеріальне становище також обіцяє бути на гідному рівні. Впродовж року на Стрільців чекають незабутні пригоди, цікаві зустрічі та, можливо, здійснення заповітної мрії.
Успіх і гроші притягнуть: ведення переговорів і укладання договорів; публічна і громадська діяльність; продажі, консультації, робота в сфері послуг.
Краще уникати: одноманітної та нудної роботи; занять точними науками; справ, що вимагають уваги до дрібниць.

КОЗОРІГ

Козороги у 2020 році випромінюватимуть енергію та оптимізм. Вони як магніт притягуватимуть захопливі погляди оточення, без проблем здобуватимуть авторитет і статус душі компанії. До таких людей тягнуться, легко заводяться знайомства, а тому нудьгувати не доведеться. Але ігнорувати стан здоров’я не варто.
Що стосується кохання, то у 2020-ому Козорогам не варто сподіватися того, що щастя саме припливе їм у руки. Необхідно діяти. Тим, що вже перебувають у стосунках, не треба забувати про увагу, яку вони повинні приділяти партнерові.
Успіх і гроші притягнуть: стратегічне планування; великі вкладення в перспективні проєкти; просування власних справ і проєктів.
Краще уникати: справ, що вимагають швидкої реакції; спроб узятися за все одразу.

ВОДОЛІЙ

Рік Пацюка буде спокійним і розміреним. Особливо нікуди не доведеться поспішати, адже все буде під контролем. Час зайнятися довгостроковим плануванням майбутнього.
У житті Водоліїв у новому році не знайдеться місця для нудьги. Голова буде буквально переповнена різноманітними справами і планами, більшість з яких здаватимуться досяжними. Але, на жаль, реалізмом відрізнятися вони не будуть.
Проте це чудовий рік для того, щоб зайнятися своєю освітою. У цей період навчання і опанування нових галузей знань даватимуться Водоліям щонайкраще.
Успіх і гроші притягнуть: рекламний бізнес; будь-які проєкти, що вимагають креативного мислення; творчість і самоосвіта.
Краще уникати: фінансових операцій; керівної роботи; стратегічного планування.

РИБИ

У 2020 році зірки радять Рибам не будувати довгострокових планів. По-перше, впродовж року обставини у їхньому житті часто змінюватимуться, порушуючи будь-які плани. По-друге, найбільше, чого захочеться Рибам, це розслабитися і відкласти усі свої справи на потім, чим вони й скористаються за першої можливості. Краще рішення для Риб – займатися виключно простими та перевіреними справами або ж рухатися у фарватері тих, на кого вони можуть покластися.
У цьому році Риби неодмінно знайдуть своє щастя в коханні, якщо зрозуміють одну просту річ: люблять не того, хто бездоганний, а того, з ким тепло, легко і затишно. І в 2020 році ця істина діятиме з подвійною силою.
Успіх і гроші притягнуть: робота під чиїмось керівництвом; перевірені справи та схеми; творчість.
Краще уникати: самостійного бізнесу; будь-яких відповідальних кроків і рішень; фінансових операцій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7705 / 1.69MB / SQL:{query_count}