Гороскоп 2019

Рік Жовтої Земляної Свині буде вдалим для кар’єрного зростання, тривалих стосунків і створення сім’ї. А щоби він був стабільним фінансово, багатьом знакам варто утриматися від великих витрат

У 2019-ому на “трон” зійде нова повелителька року – Жовта Земляна Свиня. Саме вона завершує гороскопічний період із 12 східних знаків. Свиня та її вірні лицарі Кабанчики правитимуть мудро і справедливо.
Жовта Земляна Свиня – миролюбна тварина, яка обіцяє всім знакам благополуччя і достаток. Проте для отримання її заступництва варто виконати низку умов: Свиня буде прихильна до тих, що для досягнення своїх цілей і бажань докладатимуть максимум зусиль.
Згідно з прогнозами астрологів, у рік Свині добре йтимуть фінансові справи, всі ризики, пов’язані з вкладенням коштів, будуть мінімальними. Але якщо плануєте витрачати гроші, будьте дуже уважні. Від великих витрат бажано відмовитися. Виняток становлять лише ті варіанти, до яких ви готувалися тривалий час – більш ніж рік-два. Езотерики радять за можливості перенести дорогі покупки на наступний 2020 рік. Після року Свині настане рік Щура – саме з нього й почнеться новий 60-річний цикл. У 2020 році велика покупка буде більш вигідною.
До речі, рік Свині вважають вдалим для тривалих стосунків і створення сім’ї. Саме 2019-го варто подумати про поповнення в родині. Загалом у прийдешньому році додайте уваги своїй сім’ї та близьким. Тим, у кого вже є діти, варто приділити особливу увагу спілкуванню з ними.
Добрі перспективи чекають усіх тих, що мріють про підвищення на службі і просування в кар’єрі. Однак це стосується лише тих, що будуть працьовитими і завзятими в досягненні своїх цілей.
Жовта Свиня – сімейний символ.
Основні риси характеру – працьовитість, оптимізм, справедливість, щирість і доброта.
Колір – жовтий або коричневий. Принесуть удачу й відтінки цих кольорів: золотавий і бежевий. А оскільки в цього знаку є свої щасливі кольори, вони також вийдуть на перший план. До них належать чорний і фіолетовий.

Овен

Згідно з прогнозами астрологів, Овнам доведеться зіткнутися з внутрішніми проблемами і перемогти їх будь-що. Для цього потрібно бути чуйними, добрими і позитивно мислити. Це не означає, що потрібно ставати цілковитими альтруїстами, але допомагати іншим людям варто частіше.
У важкі хвилини доведеться самостійно справлятися зі стресами і боротися з лінощами та депресією. Це буде рік, у який зірки та планети зажадають від Овнів самодостатності. Удача в 2019-му повністю на їхньому боці, кар’єра піде вгору. Буде цілком реально назбирати грошей на автомобіль або квартиру.
Самотні Овни, найімовірніше, нарешті зустрінуть свою другу половинку. Це може трапитися зовсім випадково, наприклад, у далекій подорожі. Ну а наприкінці року можна й весілля справити.
Проявляйте більше уваги до потенційного супутника життя, частіше згадуйте про романтику, і доля усміхнеться вам ще більше, а щастя не покидатиме цілий рік!
У 2019-ому Овнам варто проявляти більше любові до своїх дітей і батьків – рік Жовтої Свині допоможе віднайти гармонію в стосунках, залагодити давні конфлікти і подолати труднощі в спілкуванні.

Телець

Щастя, успіх і кохання супроводжуватимуть Тельців увесь рік. Самотні знайдуть другу половинку, а ті, що вже перебувають у стосунках, перейдуть на новий рівень. У 2019-ому можна сміливо планувати весілля, заручини, знайомства з батьками другої половинки, поповнення в родині.
Щодо фінансів, намагайтеся не витрачатися на непотрібні речі. До кінця 2019-го грошей додасться ще більше. Восени і в грудні можна буде шукати нові джерела доходу або ж змінити роботу. Нові ділові знайомства підуть Тельцям на користь. Але наприкінці року доля може поставити представників цього знаку перед важливим вибором.
Тельцям варто уважніше ставитися до всього, чим вони займатимуться. Необачність призведе до помилок, виправляти які доведеться дуже ретельно. Натомість ситуація із фінансами буде стабільною.
Основною проблемою Тельців у 2019-ому стане невпевненість і надмірна недовірливість, що зазвичай їм не дуже властиве. Через постійні сумніви і вичікування представники цього знаку ризикують мати проблеми.
Друга половина року буде дуже багата на доленосні зустрічі. Варто проявляти більше ініціативи і довіряти своїй інтуїції. У деяких випадках треба просто покластися на удачу, відкинувши усі сумніви.

Близнюки

На початку і в середині року зірки та планети відкриють Близнюкам нові фінансові потоки. Це буде час удачі та великих фінансових перемог. Найбільші покупки варто планувати на літо. Восени настане час неабиякої обережності, причому не лише у сфері фінансів, але й в особистому житті.
Найкращий час для відпочинку – весна, тож варто наперед визначитися, де і як пройде майбутня відпустка. У рік Свині Близнюкам потрібно покладатися на свою мудрість. У важливих питаннях краще не прислухатися до думки оточення, а керуватися власним досвідом.
Гороскоп на 2019-ий обіцяє Близнюкам не лише успіх в особистому житті та кар’єрі, але й визнання широкого загалу. Особливо якщо без остраху реалізовувати свої таланти і впевнено йти до мети. Влітку Близнюки вирушать у подорож за кордон, в гори або на море.
Представникам цього знаку важливо мати поруч близьку за духом людину, яка розуміла б їх із півслова, не лякалася двоїстої натури, знала, коли треба підійти і підтримати, а коли промовчати.
Загалом у 2019-ому буде багато зустрічей і знайомств, частина яких переросте в міцну дружбу.

Рак

На початку 2019-го Раків може очікувати спонтанна криза в любовних стосунках. Щоби пережити її спокійно, не варто підкладати дров у вогонь. Початок року буде непростим у фінансовому плані. Але якщо пройдете випробування на міцність – чекайте великих перемог.
Великими любовними досягненнями відзначиться кінець року. Ракам вдасться знайти свою другу половинку або зміцнити вже наявні стосунки. Не забувайте дбати про здоров’я. Цей рік дуже вдалий, щоби почати займатися спортом.
Зірки обіцяють Ракам копіткий період: доведеться розриватися між домом, роботою і турботою про родичів. Але вам усе до снаги, якщо не звертати уваги на дрібні негаразди. Недовірливий на вдачу Рак стане в рік Свині впевненішим, тож не змарнує нагоди влаштувати особисте життя.
Як і більшості знаків, 2019 рік подарує Ракам не одну нагоду познайомитися з цікавим представником протилежної статі, який цілком може стати другою половинкою. Головною перепоною на шляху до стосунків стане замкнутість. Тому, щоб досягти успіху на любовному фронті, варто не замикатися в собі і частіше говорити про свої почуття. Не бійтеся довіритися другій половинці, щирість і відкритість – найкращий спосіб досягти гармонії в стосунках.

Лев

2019 рік – час великих змін. Мрійте та впевнено йдіть до здійснення задуманого. Це буде рік здобуття важливого життєвого досвіду, накопичення мудрості та пізнання самих себе. Леви зможуть зайняти лідируючі позиції на роботі, підвищити дохід, визначитися з напрямком розвитку. Зірки та планети практично увесь прийдешній рік будуть прихильними до Левів.
Найсприятливіший період – літо, особливо кінець липня і серпень. На цей час можна планувати найвідповідальніші проекти і справи.
Гороскоп на 2019 рік обіцяє Левам хороші перспективи у професійній сфері. Ви займете гідну посаду, тож із фінансами та досягненням цілей проблем не виникатиме.
Рік Свині буде для Левів неоднозначним у коханні: з кимось доведеться розійтися, а в комусь, навпаки, побачити супутника життя. Велика ймовірність укладення шлюбу або початок тривалих стосунків. Шлюби, укладені в 2019-ому, будуть довголітніми, вдалими, а партнери з кожним роком щораз більше переконуватимуться в правильності свого вибору. Такий міцний союз стане кожному Левові нагородою за роки, проведені в недосконалих стосунках.

Діва

У 2019 році Дівам варто уникати поспішності та надмірної наполегливості. Всі справи бажано вирішувати обережно, без агресії. Астрологи радять зайнятися відновленням стосунків із людьми, з якими довелося з якоїсь причини перервати спілкування. Це буде чудовий час для примирення. Початок і кінець року ідеально підходять для цього! У середині року – навесні, влітку та на початку осені – варто зосередитися на роботі та сімейних справах.
Не будьте жадібними, діліться з рідними, це допоможе зберегти гармонію. Варто переступити межі своєї зони комфорту, щоб допомагати оточенню. Егоїзм неприпустимий. Людям, здатним прийти на допомогу в скрутну хвилину, добро повертається сторицею.
І сімейним, і одиноким Дівам любовний гороскоп приготував нелегкий, але дуже потрібний період. Тим представникам знаку, які вже знайшли партнера, варто навчитися не зауважувати недоліків у його характері та не чіплятися до нього через дрібниці.
У Дів, які перебувають в шлюбі, пануватиме гармонія у сімейному житті, а неодружені зможуть розпочати довгострокові стосунки. Останнім варто частіше ходити на вечірки, концерти, виставки. Це серйозно підвищить їхній шанс на доленосну зустріч, причому для багатьох Дів потенційним партнером може стати хтось із давніх знайомих, кого вони давно не бачили.

Терези

Представникам цього знаку астрологи радять підвищувати енергетику за допомоги творчості. Терези можуть активно шукати натхнення та втілювати свої ідеї в життя. Однак астрологи застерігають: у рік Свині не варто ні з ким конфліктувати!  Фінансовий успіх чекає на тих, що вміють працювати у команді, бачити в людях тільки найкраще. Що стосується покупок, то для великих сприятливі початок і кінець 2019-го.
Цілком можливо, що цього року Терези опанують нові професії. На них чекає кар’єрне зростання і прояв талантів у комерційній сфері. Головне не забувати про відпочинок і розваги в колі друзів. Для того, щоб здоров’я не підводило, Терезам варто кинути курити і правильно харчуватися.
Неодружені представники цього знаку зможуть створити сім’ю, а за відсутності такого бажання просто розпочати легкі, але перспективні стосунки. Терези, які перебувають у шлюбі, займуться облаштуванням побуту і намагатимуться досягти гармонії в сімейному житті.
Рік щонайкраще підходить для залагодження конфліктів і прощення образ, що не можна ігнорувати. Головним “союзником” Терезів стане вміння поступатися і згладжувати гострі кути. Але в цьому також важливо не перестаратися, адже в деяких ситуаціях доведеться проявити силу характеру.

Скорпіон

Початок року варто присвятити визначенню малих і великих цілей. У середині цього відрізка часу Скорпіонам вдасться здобути важливі перемоги в амурних справах та у фінансовій сфері. Щоби подолати проблеми, доведеться боротися зі своїми слабкостями і недоліками. Проаналізувавши власний світогляд, Скорпіони зможуть зрозуміти, що саме заважає їм досягти успіху. Не бійтеся змін, доля дає вам підказку, що потрібно рухатися вперед і відпустити минуле!
Гороскоп на 2019-ий радить представникам цього знаку акуратно ставитися до роботи і бути коректними в спілкуванні з оточенням. Ви занадто необачні і темпераментні, тому гальмуєте своє просування кар’єрними сходами.
У рік Свині Скорпіонам не варто чекати лише погожих днів у любовній сфері. Людям, народженим під цим знаком, традиційно важко знайти підходящого партнера через власний характер.
Варто гасити в собі споконвічне бажання розпочати стосунки з більш слабким партнером – навіть покровителька року буде не в змозі вберегти Скорпіонів від подальшого розчарування. Зірки радять застосувати до вибору партнера не тільки чуттєвість, але й практичність. В протилежному випадку для багатьох Скорпіонів повториться сценарій із вибором невідповідного партнера, що свого часу вже призвело до розлучення.

Стрілець

Для представників цього знаку 2019-ий буде роком творчого розквіту і доброго настрою. Це буде плідний рік для тих, що займаються інтелектуальною роботою. У бізнесі допоможе наполегливість та рішучість. У любові джерелом удачі стане вміння йти на компроміс.
Астрологи радять не покидати розпочатих раніше справ. Це ж стосується і кохання. У Стрільців можуть з’явитися сумніви щодо стосунків, але не варто робити необдумані кроки – є ризик пошкодувати про свої дії.
2019 рік – гарний час для далеких подорожей та нових знайомств. Інтуїція Стрільців буде особливо гострою у наступному році. Їх чекають яскраві події і незабутні зустрічі. Якщо Стрільці опиняться в епіцентрі всього, що діється навколо, то точно досягнуть бажаних цілей.
У рік Свині їм пощастить у фінансових справах, ділових контактах і коханні, що вже унікальний випадок. Головне частіше “включати” розумний підхід, а не піддаватися емоціям!
Стрільці рідко хочуть укладення шлюбу і тихого, спокійного сімейного життя. Для них усе повинно постійно вибухати емоціями, фонтанувати ідеями, швидко змінюватися, вирувати і кипіти. Але саме в 2019-ому вони нарешті відчують задоволення від сімейного життя, будуть раді покінчити з фліртом і нестабільними стосунками на користь міцного шлюбу.

Козоріг

У 2019 році представники цього знаку зможуть реалізувати свій потенціал. Енергетичне поле буде неймовірно стабільним. Це означає, що Козороги найкраще почуватимуться і в духовному, і у фізичному плані. Щоб досягти бажаного, їм варто чітко розуміти, чого хочеться, і ставити конкретні цілі.
Головне не сумніватися в собі. Віра у себе принесе Козорогам особливу удачу в коханні. Початок і середина року – сприятливий час для подорожей, відряджень, зміни іміджу. Якщо ваші звички змушують вас страждати чи приносять незручності – намагайтеся їх позбутися!
2019 рік обіцяє представникам цього знаку низку знаменних подій у житті. Щоб усе встигнути, осмислити і виконати, не вистачить часу. Але Козороги серйозні й наполегливі, тому в рік Свині зможуть подолати труднощі на шляху до успіху. Аби зберегти у нормі психічне здоров’я, не варто брати все, що діється, близько до серця.
Через запальний характер і невміння йти на компроміс сімейні представники знаку можуть наробити багато помилок у стосунках з партнером, а самотні – зруйнувати почуття, які щойно зародилися. Саме поспіх може призвести до нових помилок і неприємних ситуацій. Та покращення не за горами: вже до літа Фортуна повернеться до Козорогів обличчям, і вони зможуть налагодити особисте життя.

Водолій

Початок року чудово підійде для ремонту, великих покупок чи навіть зміни місця проживання. Весна, на думку астрологів, буде позитивною для фінансової активності і дорогих придбань. Це буде дуже продуктивний період для всіх представників цього знаку. Кінець 2019-го – непростий для Водоліїв час: відбудуться основні коригування Всесвіту, що не залежать від дій самих представників цього знаку.
Водолії матимуть чудові стосунки з близькими людьми за умови, якщо стануть м’якшими та лояльнішим. Не намагайтеся весь світ підім’яти під себе, навіть якщо перед очима глобальні плани і яскраві перспективи! Фінансовий стан у рік Свині повністю залежатиме від працьовитості та практичності Водоліїв. Економія грошей допоможе назбирати потрібну суму.
2019 рік стане періодом, коли багато представників цього знаку зможуть розслабитися, дозволивши собі легку інтрижку, яка закінчиться глибоким і тривалим союзом. Тим, що не наважуються вийти з “нірки самотності”, зірки радять просто розслабитися.
Астрологи радять сміливіше висловлювати емоції – це не лише дозволить пришвидшити розвиток подій, а й допоможе Водоліям позбутися внутрішнього страху бути відкинутими.

Риби

Не варто проводити початок 2019 року в бездіяльності. Енергія планет і зірок буде обмеженою. Ближче до початку весни все зміниться на краще. Риби стануть активнішими, динамічнішими. Не давайте своїм емоціям вивести вас із рівноваги. Сховайте агресію, оскільки “неправильний” настрій може все зіпсувати!
Фінансовий бік життя буде основним, пріоритетним. Варто правильно розподіляти свої сили, частіше працювати самостійно. Це буде рік других спроб – можна як відновити любовні стосунки, помиритися з другом, так і повернутися на стару роботу. Не потрібно боятися давати людям другий шанс.
Гороскоп на 2019 рік радить представникам цього знаку шукати в собі таланти, які до цього часу “спали”. До прикладу, можна започаткувати власний бізнес, проявити себе в творчості. Доленосне знайомство в рік Свині по-справжньому ощасливить Риб, адже новий обранець повністю відповідатиме їхньому ідеалу.
Рік Свині стане успішним для Риб у всіх аспектах, особливо в коханні. Проблеми у давніх стосунках вирішаться самі собою, а новий шлюб обіцяє стати міцним та надійним.
Зірки вказують на велику ймовірність знайти супутника життя в іншій країні.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8502 / 1.74MB / SQL:{query_count}