Залізничником бути почесно

Аби здобути профільну освіту, варто навчатися у Львівському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту

Сталеві магістралі є головними “венами та артеріями”, які сполучають усі куточки нашої країни. Майже кожен з нас, вирушаючи у відрядження, на відпочинок, в гості до рідних, знайомих, обирає залізничне сполучення. Адже це зручно, комфортно, надійно та й не надто дорого у порівнянні з іншими транспортними засобами. Вантажні перевезення також зазвичай здійснюють залізницею.
За довжиною колій (22 тис. км) Україна посідає третє місце у Європі. У нашому краї пролягає одна з найбільш розгалужених залізничних мереж. Львівська залізниця об’єднує сім областей Західної України. Її історія розпочалась 4 листопада 1861 року, коли з Відня через Перемишль до Львова прибув перший поїзд “Ярослав”. Ця подія ознаменувала приєднання наших земель до розвиненої європейської залізничної мережі. Відтоді Львівська залізниця відіграє одну з провідних ролей у транспортній системі України. Вдале географічне розташування її колій зумовлює унікальні можливості пасажирських та вантажних перевезень, зокрема міжнародних.
Нині вітчизняна залізнична галузь, також Львівська магістраль, є високооснащеним державним підприємством. Ефективність роботи залізниці забезпечує висока кваліфікація працівників галузі.
Одержати фахову професійну освіту та стати членом великого, згуртованого колективу можна у Львівському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту.
Навчальний заклад заснований у листопаді 1944 року як залізничне училище. Його неодноразово реорганізовували, змінювали назву. З листопада 2006 року навчальний заклад проводить свою освітню діяльність у статусі ДНЗ “Львівське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту”.
Училище здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації. Зараховують до навчального закладу випускників загальноосвітніх шкіл на основі базової чи повної середньої освіти. Проводять також перепідготовку людей за скеруванням центрів зайнятості населення.
У ДНЗ “Львівське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту” юнаки та дівчата опановують такі спеціальності: провідник пасажирських вагонів, касир квитковий, слюсар з ремонту рухомого складу, слюсар з ремонту автомобілів, помічник машиніста електровоза, помічник машиніста тепловоза, помічник машиніста електропоїзда, електромонтер контактної мережі, водій дрезини, оглядач-ремонтник вагонів.

За словами директора ЛМВПУ ЗТ Ігоря Матвіїва, у висококваліфікованих робітниках залізничної галузі є нагальна потреба, і в училищі створені прекрасні умови для їхньої підготовки. “Навчально-теоретичний процес відбувається у наших комфортних аудиторіях. Навчально-практичний процес проводять на виробничих ділянках Львівської залізниці. Навчальний заклад має потужну матеріально-технічну базу, яку постійно вдосконалює та розширює. Зокрема, 16 жовтня училище безоплатно одержало 30 системних блоків покоління А5-А7 та 15 моніторів, що підтримують функцію Screen-Smart від доброчинної громадської організації Фонд святого Володимира. В училищі функціонує сучасний регіональний навчально-практичний центр залізничного транспорту. Встановлене обладнання слугуватиме для більш ефективної роботи центру, зокрема більш якісної підготовки працівників залізничного транспорту. До кінця року ми плануємо відкрити в училищі ще одну комп’ютерну лабораторію”, – розповідає директор.
Задля кращої адаптації до реальних умов праці випускників, які опановують фах помічника машиніста тепловоза та провідника пасажирських вагонів, в училищі спільно з роботодавцями впроваджується дуальна система освіти. Навчальні плани представлені Міносвіти.
Подбали в училищі також про комфортні умови проживання молоді. Учням безкоштовно надають гуртожиток. Крім того, їх забезпечують одноразовим повноцінним харчуванням у власній їдальні. Учні також отримують стипендію.
Юнаки та дівчата активно займаються спортом. Вони тренуються на футбольному стадіоні, у спортивному та атлетичному залах. Училище пишається неодноразовими перемогами учнів у змаганнях з футболу, баскетболу, волейболу, важкої атлетики та хортингу.
Творчі колективи навчального закладу постійно беруть участь у святкуваннях різноманітних важливих подій, фестивалях, конкурсах художньої самодіяльності.
Педагогічний колектив училища виховує учнів свідомими громадянами, патріотами України. Зокрема, юнаки та дівчата долучилися до волонтерської допомоги пораненим учасникам АТО, що лікуються у Львові. Вони допомагають розвантажувати гуманітарну допомогу, яка надходить для лікарень.
У рамках співпраці “Народна Самооборона Львівщини” під керівництвом Валерія Веремчука допомагає навчальному закладу. Нещодавно училищу безоплатно передали столи та стільці для облаштування навчальної аудиторії, комплекти постільної білизни для гуртожитку та дещо з посуду для їдальні.
ДНЗ “Львівське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту” постійно презентує свої освітні можливості на виставках, фестивалях, профорієнтаційних заходах.
Зокрема, училище запрошує 4 листопада о 14.00 завітати на фестиваль до Дня залізничника. 
Вступайте до ДНЗ “Львівське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту” аби носити горде звання “Львівський залізничник”!
79052, м. Львів, вул. Іванни Блажкевич, 14
(їхати з Привокзальної площі тролейбусом № 12,
маршрутками №13, 20, 23, 43 до кінцевої зупинки
на вул. Суботівській в районі Левандівки).
Тел.: (032) 267-41-43, (032) 267-41-12.
e-mail: lmvpuzt@gmail.com
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8716 / 1.59MB / SQL:{query_count}